Завідувач кафедри Максим Бондаренко вивів молодого науковця у сотню найкращих учнів світу

Випускник Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №28 Володимир Борисенко, співкерівником науково-дослідницьких робіт якого у Малій академії наук виступив професор, доктор технічних наук і завідувач кафедри приладобудування, мехатроніки та комп’ютеризованих технологій Черкаського державного технологічного університету Максим Бондаренко, увійшов до сотні найкращих учнів світу. Під наставництвом Максима Бондаренка юнак досяг значних успіхів, зокрема виграв глобальну стипендію RISE, за яку змагалися більше 20 тисяч учнів з усього світу.

Ця стипендія, що підтримує молодих інноваторів, надає можливості для подальшого розвитку, спрямованого на служіння суспільству. Володимир Борисенко, талановитий програміст і математик, завдяки підтримці та керівництву Максима Бондаренка створив низку проєктів, спрямованих на покращення громадської безпеки та екології, навіть в умовах сучасної війни між росією та Україною. Його роботи були відзначені на таких престижних міжнародних заходах, як INOVA, I-Fest, Genius Olympiad та Infomatrix.

Одним із ключових досягнень Володимира під керівництвом Максима Бондаренка стала розробка моделі, що поєднує статистичну математику та інформаційні технології для створення ефективного програмного забезпечення, що спеціалізується на  прийнятті рішень і оцінці ризиків. Професор Бондаренко став для Володимира не лише науковим керівником, а й наставником, який сприяв формуванню його прагнень до служіння людству через впровадження інноваційних технологій.

«Досягнення моїх учнів є показником того, що вкладені знання, час і зусилля не минають марно. Я пишаюся Володимиром Борисенком і тим, як він розвивається в науці. Його прагнення до вдосконалення та бажання зробити внесок у вирішення глобальних проблем – це саме те, чого ми навчаємо на нашій кафедрі в нашому університеті», – зазначає Максим Бондаренко.

Таким чином, під керівництвом Максима Бондаренка молодий науковець із Черкас не лише отримав визнання на міжнародній арені, а й став прикладом того, як якісна наукова підтримка здатна відкривати шлях для української талановитої молоді до світових досягнень.