Роботи школярів під керівництвом науковців кафедри стали переможцями І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

Завершився І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, що проходив на базі Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Черкаської міської  ради, за результатами якого поміж переможців визнані науково-дослідні роботи, що здійснювались під керівництвом науковців кафедри, а саме: Максима Бондаренка та Сергія Філімонова.

Так, представлені науково-дослідні роботи учнів: Філімонової Олени Сергіївни, учениці 9-В класу Черкаського фізико-математичного ліцею Черкаської міської ради Черкаської області – секція «Авіа-та ракетобудування, машинобудування і робототехніка» за темою: «Вдосконалення п’єзоелектричних м’язів літаючого мініробота розміром з комаху» (науковий керівник – кандидат технічних наук, доцент кафедри ПМКТ Сергій Філімонов), а також Мельцової Анастасії Сергіївни, учениці 10 класу Черкаської гімназії №9 ім.О.М.Луценка Черкаської міської ради Черкаської області – секція: «Астрономія та астрофізика» за темою: «Особливості дотримання законів фізики для чорних дір» (науковий керівник доктор технічних наук, доцент кафедри ПМКТ Максим Бондаренко) визнані кращими та здобули І місця.

Ще один учень 10-Б класу Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 Черкаської міської ради Черкаської області Георгій Комарчев, що консультувався з фахівцями нашої кафедри з питань своєї наукової роботи за темою: «Дослідження ефективності та перспектив розвитку сучасних промислових електростанцій», (секція: «Екологія», науковий керівник: вчителька біології та екології, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 Олена Клименко) посів ІІ місце.

Кафедра ПМКТ вітає переможців із успіхом на першому етапі конкурсу та висловлює вдячність вчителям шкіл – заступнику директора з навчально-виховної роботи, вчителю історії Черкаської гімназії №9 Олександру Валовенку, та вчительці біології та екології Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 Олені Клименко за співпрацю з науковцями нашої кафедри у наукових дослідженнях шкільної молоді.

Колектив кафедри бажає учням та їхнім наставникам подальших успіхів у науковій діяльності та нових здобутків і перемоги.