Літня наукова практика ліцеїстів та учнів міста на кафедрі

Вже стало доброю традицією, що в стінах Черкаського державного технологічного університету проходить літня наукова практика учнів фізико-математичного ліцею (ФІМЛІ, м.Черкаси), до яких доєдналася талановита молодь з інших шкіл нашого міста. Так, 30 червня наші молоді гості відвідали кафедри факультету електронних технологій і робототехніки, у тому числі й кафедру приладобудування, мехатроніки та комп’ютеризованих технологій. Поділися своїм досвідом та презентували студенські наробки завідувач кафедри, професор Максим Бондаренко, професор Юлія Бондаренко та доктор філософії Анна Топтун.

Майбутні молоді науковці познайомилися з сучасними досягненнями кафедри, студентськими розробками, провели ряд цікавих експериментів. Зокрема, були продемонстровані сучасні рішення, які відносяться до технологій віддаленого контролю та проєктів Smart-House, Smart-City, впровадження сучасних робототехнічних технологій, технологій Інтернет-речей, побудовою безпілотних транспортних засобів, технологіями виготовлення різноманітних елементів на базі адитивних технологій, виготовленням та застосуванням електронної вимірювальної апаратури. Також були продемонстровані автономні автомобільні системи, які здатні реалізовувати заздалегідь задані траєкторїї руху та багато інших цікавих систем.

Сподіваємося на продовження співпраці з талановитою молоддю та майбутніми студентами.

Запрошуємо зацікавлену учнівську молодь до нашого навчального закладу!