Участь співробітників та аспірантів кафедри у вебінарі

З 4 жовтня по 8 листопада 2022 р. Державна наукова установа «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» проводила курс вебінарів з підвищення кваліфікації на тему «Трансформація науки в бізнес: можливості для комерціалізації».

Так, співробітники кафедри приладобудування, мехатроніки та комп’ютеризованих технологій Черкаського державного технологічного університету, а саме: д-р техн. наук, доцент кафедри Трембовецька Руслана Володимирівна, канд. техн. наук, доцент кафедри Тичков Володимир Володимирович та здобувачі освітньо-наукового рівня доктора філософії Тичков Дмитро Володимирович та Тичкова Наталія Борисівна прийняли участь в рамках даного курсу та отримали сертифікати відповідності.

Цілі курсу:

• Надання базових теоретичних знань у сфері інноваційної діяльності і трансферу технологій.
  • Залучення більшої кількості українських вчених – розробників інноваційної продукції та технологій – до процесу комерціалізації їх наукової продукції.
  • Знайомство з основними міжнародними науковими конкурсами Європейського Союзу, грантовими та стипендіальними програмами.
  • Інструктаж з питань підготовки проєктної пропозиції, презентації її інвесторам та подання на міжнародні наукові конкурси.

Основні завдання курсу:

Ознайомити:

• з діяльністю і результатами роботи Офісів трансферу технологій;
  • з інноваційними грантовими програмами Європейського Союзу;
  • з успішними прикладами комерціалізації проєктів на українському та світовому ринках.

Навчити:

• специфіці маркетингових досліджень та технологічного аудиту;
  • створенню ефективних презентаційних матеріалів інноваційних розробок;
  • особливостям та стратегіям підготовки проєктних пропозицій до участі у міжнародних конкурсах, грантових та стипендіальних програмах.