Участь викладачів кафедри у Всеукраїнському вебінарі «Академічна доброчесність: виклики, проблеми та перспективи»

6 березня 2024 року на базі НУ «Запорізька Політехніка» проходив Всеукраїнський вебінар «Академічна доброчесність: виклики, проблеми та перспективи»
З вітальним словом до учасників зібрання звернулися Ректор НУ «Запорізька Політехніка» професор Віктор Грешта, Голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Андрій Бутенко, голова Підкомітету з питань вищої освіти Комітету з питань освіти, науки та інновацій, доктор юридичних наук, професор Юлія Гришина.
Модератором заходу виступила начальниця відділу перспективного розвитку, ліцензування, акредитації та якості освіти НУ «Запорізька Політехніка», кандидат технічних наук, доцент Олена Скуйбіда.
Учасниками заходу від кафедри приладобудування, мехатроніки та комп’ютеризованих технологій стали: Руслана ТРЕМБОВЕЦЬКА (доктор технічних наук, доцент) та Володимир ТИЧКОВ (кандидат технічних наук, доцент).
У ході вебінару були порушені актуальні питання академічної доброчесності.
Проблеми застосування та вдосконалення законодавства щодо забезпечення академічної доброчесності у своєму виступі розкрив заступник голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, доктор юридичних наук, професор Іван Назаров.
До роздумів на тему «Навіщо потрібна академічна доброчесність» учасників вебінару запросив член Національної команди експертів з реформування вищої освіти, доктор фізико-математичних наук, професор Володимир Бахрушин.
Директор Аналітичного центру «ОсвітАналітика» Київського столичного університету імені Бориса Грінченка Євген Ніколаєв окреслив актуальні виклики для академічної доброчесності на початку 2024 року.
Проректор НУ «Запорізька Політехніка», кандидат технічних наук, доцент Руслан Куликовський порушив питання використання штучного інтелекту, презентуючи доповідь «Генеративний штучний інтелект та академічна доброчесність. Світові тенденції».
Виступ кожного спікера супроводжувався дискусією й питаннями, на які доповідачі надали ґрунтовні відповіді.
Учасники після вебінару пройшли підсумковий тест в системі дистанційного навчання НУ «Запорізька політехніка» з отриманням сертифікату обсягом 0,5 кредиту ЄКТС.