На кафедрі відбулись щорічні Дні студентської науки 2024

На кафедрі 24 квітня 2024 року відбулася студентська науково-практична конференція, в які взяли участь  11 учасників, серед який відзначені:

1. Розробка лазерного гравера по TTL технології.

Здоб. ОР «бакалавр», ІІІ курс, група РС-13, Пилипенко Тимофій Михайлович (бюджет)

(Перше місце).

1. WIFI камера для лазерного гравера.

Здоб. ОР «бакалавр», ІІІ курс, група РСА-13ск2, Лисенко Віталій Сергійович (бюджет)

(Друге місце).

1. Пристрій для виготовлення філаменту з ПЕТ пляшок.

Здоб. ОР «бакалавр», ІІ курс, група РС-23, Музика Владислав Володимирович (бюджет)

(Друге місце).

1. Створення розумного приміщення за допомогою home-assistant.

Здоб. ОР «бакалавр», І курс, група ІВТ-38 Вознюк Єгор Володимирович (бюджет)

(Третє місце).

Спеціальною відзнакою відмічено роботу учня 11 класу ЗОШ №28 Черкаської міської ради – Борисенка Володимира Володимировича, який виступив на конференції з науковою роботою «Планування проведення бойових операцій на основі моделі Ланчестера» і показав високий рівень володіння теоретичним матеріалом, математичним та програмним апаратом, а сама робота має суттєве практичне застосування.

Інші учасники будуть відмічені сертифікатами про участь в конференції