Увага! Інформація щодо ознайомлення із силабусами вибіркових дисциплін.

Увага студентам, що навчаються за освітнім рівнем «бакалавр», в розділі “Презентація вибіркових дисциплін” з’явилися силабуси вибіркових дисциплін, запропонованих кафедрою ПМКТ для вивчення на 2 році навчання у 2020-2021 навчальному році Для забезпечення процедури вибору навчальних дисциплін кафедра приладобудування, мехатроніки та комп’ютеризованих технологій пропонує у загальноуніверситетському вибірковому блоці такі навчальні дисципліни: 1. Основи метрології та теорії похибок Предмет вивчення – методи і засоби забезпечення єдності вимірювань та способи досягнення необхідної точності; способи опрацювання результатів вимірювань, структура метрологічної служби України та міжнародних метрологічних організації, метрологічне забезпечення вимірювань. 2. Основи програмування мікропроцесорів та мікроконтролерів Предмет вивчення – мови програмування та програмні засоби, що забезпечують автоматичні алгоритми вимірювання, накопичення та опрацювання інформації, а також реалізують керування пристроями, приладами та системами на основі мікроконтролерної та мікропроцесорної техніки. 3. Основи робототехніки Предмет вивчення – основні поняття та визначення галузей мехатроніки і робототехніки, типи, конструкції, призначення, методи розрахунку, проектування та технологічне забезпечення мехатронних і робототехнічних систем. Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитися із силабусами означених дисциплін. Нагадуємо, що свій вибір Ви маєте зробити до 10 травня, заповнивши Google форму за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd_m7prBC8YKeg7A_6ImA_Vxj_QIO2fdAIe7rRlqNJrn4F8qQ/viewform Бажаємо зваженого вибору вільної траекторії навчання!