Викладачі кафедри взяли участь у міжнародному стажуванні

Завідувач кафедри Максим Бондаренко та професор кафедри Юлія Бондаренко пройшли підвищення кваліфікації в Caucasus University Association (Туреччина, м.Стамбул) з метою опанування міжнародного досвіду в освітньому просторі, встановлення нових контактів та залучення закордонних ЗВО до співпраці за програмами академічної мобільності.

Програма підвищення кваліфікації передбачала змішану форму навчання 01.12.2021 по 10.01.2022 онлайн навчання, 12.01.2022 – 17.01.2022 оффлайн навчання.

Обсяг підвищення кваліфікації – 180 год. з урахуванням специфіки освітньої програми “Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка”.

Тема: НОВІ ПЕРСПЕКТИВИ НАВЧАННЯ: МІЖНАРОДНИЙ ПІДХІД
Протягом навчального періоду (180 годин) були розглянуті наступні теми:
– Сучасні виклики у вищій освіті (15 год.)
– Цифровізація як умова розвитку системи освіти (15 год.)
– Освітній менеджмент та лідерство як основа ефективного навч. середовища (15 год.)
– Психолого-методичні засади розвитку викладача ВНЗ (15 год.)
– Soft skills для сучасних педагогів (20 год.)
– Академічна мобільність для студентів та викладачів (20 год.)
– Сучасні тенденції розвитку інформаційно-вимірювальних систем і технологій (40 год.)
– Виїзна сесія (40 годин)

Отримані компетенції направлені на сприяння удосконаленню освітнього процесу за ОНП “Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка”.